Jak aktivovat prezentaci?

1. krok

Zdarma se zaregistrujte na portále Dobrá Vinotéka zde.

2. krok

Po aktivaci a přihlášení, jděte na svůj profil a zkontrolujte si popř. doplňte další informace o Vaší společnosti.

3. krok

Zvolte si typ prezentace z nabízených balíčků a aktivujte ho v Můj profil > Vizitka > Aktivace prezentace

4. krok

Prezentace je hotová.
Pokud jste vybrali placenou prezentaci, přijdou Vám na e-mail pokyny k platbě a fakturační údaje.

Nabídka prezentace na www.dobravinoteka.cz


FREE

Základní balíček FREE je zcela zdarma a nabízí Vám možnost prezentace Vaší firmy na našich stránkách. Pokud si objednáte právě tento balíček, budete (pokud jste ještě nebyli) zařazeni do našeho katalogu, kde o Vás však budou uvedeny jen základní informace, tj. název Vaší firmy, adresa a popřípadě odkaz na Vaši webovou prezentaci.


STARTER

Balíček STARTER nabízí ideální řešení prezentace firmám, které nechtějí mnoho investovat do své reklamy, ale zároveň nechtějí zapadnout mezi konkurencí. Jedná se o základní placený balíček za pouhých 90 Kč. Za tento měsíční poplatek budete v našem katalogu prezentováni pod názvem Vaší firmy pomocí Vašeho loga, krátkého úvodníku o Vaší firmě, adresy a popřípadě i odkazu na Vaší webovou prezentaci.


CLASSIC

Nechcete se ztratit mezi konkurencí? Chcete být ve světě internetu vidět? Pak právě pro Vás je určen balíček CLASSIC. Za pouhých 190 Kč měsíčně budete nejen zařazen do našeho katalogu, kde budete prezentován pod Vaším názvem firmy, logem, krátkým úvodníkem o Vás, adresou a popřípadě odkazem na Vaši webovou prezentaci, ale zároveň Vám vytvoříme detailní stránku Vaší společnosti (text o rozsahu normované strany A4) s fotogalerií. Pokud budete mít zájem přes náš internetový obchod s víny prodávat i Vaše vína, jednoduše přidáte vína do svého katalogu vín, který bude propojen s Vaší prezentací na našem portálu a je vše hotovo.


PROFI

Pro náročné je určen náš profesionální balíček PROFI. V něm jsou zahrnuty všechny základní požadavky na prezentaci Vaší firmy v našem katalogu, ale nejen to! Dále Vám vytvoříme Vaši vlastní webovou prezentaci, nemusíte se však starat o doménu ani o to kam Vaše stránky umístit, vše zařídíme za Vás a Vaši prezentaci si vezmeme pod vlastní křídla (adresa Vaší prezentace bude ve tvaru www.dobravinoteka.cz/vase_firma a stránky budou umístěny na našem serveru). Vaše prezentace může obsahovat Vaše vlastní logo na úrovni našeho loga, dále vlastní hlavní levé menu, které může obsahovat až 5 podsekcí (O nás, Kontakt, Produkty a podobně, to vše záleží jen na Vás), dále je samozřejmostí přímý vstup do našeho internetového obchodu, prostřednictvím něhož máte i Vy možnost prodávat svá vína!