Řada Cape Grace je oblíbená především v anglicky mluvících zemích a je exportním hitem vinařství African Pride Wines


Poslední úspěch naší Pinotage rosé 2007... Pro příznivce tohoto vína máme dobrou zprávu: letošní ročník z únorové sklizně je stejně vynikající!


Lady Anne Barnard je prémiová řada vín, pocházejících z hroznů oblastí Stelenbosch a Paarl. Pravidelně dosahují soutěžních ocenění při hodnocení vysoko nad 80 bodů.

Vína od Mysu Dobré naděje

obchodník s vínem

   Afrika má, co se týče vinařství, milovníkům dobrého  vína mnoho co nabídnout. Byla první zemí Nového světa, kde se začala již v roce 1654 vysazovat vinná réva. Během více než tří století zde zdomácnělo mnoho evropských odrůd a byla zde vyšlechtěna i vína vlastní. Zvláště v posledních dvaceti letech prodělalo místní vinařství mohutný pokrok, a to jak pokud jde o technologii výroby, tak i v úrovni prezentace jihoafrického vína na mezinárodních trzích.

   Odrůdy jako Cabernet Sauvignon, Shiraz, Pinotage, Sauvignon blanc a další, dozrávající zejména v oblasti Western Cape nedaleko Kapského města a Mysu dobré naděje, si získávají stále více obdivovatelů mezi příznivci kvalitního vína. Vína, která Vám nabízíme, pochází z vinic oblastí Stellenbosch, Paarl a Breede River Valley, jež se rozkládají v samotném srdci regionu Western Cape a patří k tomu nejlepšímu, co se v této oblasti produkuje. Zahrnují vína svěží, mladá i vína zrající po mnoho měsíců v sudech, která nás v chuti překvapí plným tříslem, lehkou kyselinkou a až animálními tóny.

   Budeme rádi, pokud Vám vína, která dozrála poblíž Cape of Good Hope, přinesou nové zážitky, dobrou pohodu a stanou se pro Vás    v dnešní pestré nabídce kvalitních vín stejným majákem, jakým byl vždy Mys dobré naděje pro dávné mořeplavce.


www.dobravinoteka.cz/vinoteka/imc-v490 - Praha 9, Jablonecká 418

< zpět

TOPlist